firma

„…jakość jest wtedy, kiedy wraca klient, a nie produkt…”

Szanowni Państwo,

Drukarnia Różak Etykiety jest prężnie działającą firmą poligraficzną realizującą zamówienia swoich Klientów na jak najwyższym poziomie, w możliwie jak najkrótszym czasie. Działania te wspomagane są przez międzynarodowy zespół doświadczonych pracowników i kooperantów przy zachowaniu wysokich standardów jakościowych. Wszystko to znajduje odzwierciedlenie w stałych przyrostach sprzedaży oraz zdobywaniu nowych rynków zbytu zarówno w kraju jak też za granicą.​

Nasze wyroby produkowane są wyłącznie z użyciem renomowanych, certyfikowanych materiałów o stałych parametrach jakościowych, co w połączeniu z profesjonalnym serwisem ugruntowało pozycję firmy na rynku jako lidera innowacyjnych usług poligraficznych. Odpowiednio wykwalifikowany zespół sprzedażowy we współpracy z doświadczonym działem technicznym oferuje naszym Klientom nie tylko rynkową cenę, ale przede wszystkim doskonałe, nowoczesne oraz funkcjonalne, często również niestandardowe, rozwiązania dopasowywane do indywidualnych potrzeb naszych Klientów.

Regularne wizyty na targach branżowych i spotkania z partnerami handlowymi dają nam możliwość stałego śledzenia nowości oferowanych przez światowy rynek oraz tworzenia rewolucyjnych rozwiązań w oparciu o łączenie technik druku i samodzielne wytwarzanie specjalistycznych materiałów, które posiadamy obecnie w ofercie. Zdobyta przez nas wiedza i umiejętności konfrontowane są z potrzebami Klientów aby zapewnić im rozwiązania „szyte na miarę”. Tym samym staramy się wytyczać nowe standardy usług i tworzyć oryginalne materiały, tak by być zawsze krok przed konkurencją.
Ścisła współpraca z dostawcami i wizyty u Klientów pozwalają znaleźć zastosowanie naszych produktów oraz surowców w miejscach dotąd niespotykanych. Cechuje nas elastyczność w wykonywaniu prób i testów, dzięki czemu możemy zaoferować Klientom nie jedno, ale cały wachlarz rozwiązań dopasowanych do indywidualnych potrzeb. Laboratorium badawczo-rozwojowe jest zawsze do dyspozycji naszych Klientów. To właśnie profesjonalny serwis techniczny oraz wyjątkowe podejście do zamówień ugruntowały naszą pozycję na rynku jako lidera usług poligraficznych.

Jako właściciel firmy z dumą mogę pochwalić się, że już od 20 lat nieustannie wyznaczamy standardy jutra, stając się prekursorem nowoczesności. Dzięki współpracy z firmą Bobst Firenze i Rotary Die Company stworzyliśmy zupełnie pionierski system druku i uszlachetniania, poświadczony opinią o zastosowaniu innowacyjnej nanotechnologii, który zmieni spojrzenie na poligrafię i odkryje szerokie możliwości uszlachetniania opakowań.​

Razem rozwijamy nowe, innowacyjne produkty i już dziś wyznaczamy standardy jutra…

Z poważaniem
Zdzisław Różak
Wink logo partnera firmy Zebra oferującej druk etykietach
Logo partnera drukarni zebra z pod poznania
Partner drukarni etykiet Zebra
Rotary die company partner drukarni Zebra

kontakt

Drukarnia Różak Etykiety

ul. Łąkowa 3
64-600 Oborniki
dział handlowy
Maciej Różak
Dyrektor Handlowy


dział logistyki
Paweł Różak
Kierownik ds. zaopatrzenia i logistyki
+48 531 598 979
biuro@zebra-polska.com.pl
właściciel
Zdzisław Różak
Właściciel
+48 691 735 372
z.rozak@zebra-polska.com.pl
dział przygotowania graficznego
Roman Jasniewicz
Grafik
+48 601 497 494
r.jasniewicz@zebra-polska.com.pl
copyrights (C) by Różak&Różak 2021
powered by getknow